KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10952213

nr 1095 2213

Etsning

Amintore Fanfani, Komposition, Sign -72, Numrerad, motivet: 20x13

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 mars 2017
kl 19:18:16